Loading...
logo spoločnosti EKOSERVIS s.r.o.
Loading...

TRIKKE - ŠPORT A ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH

ČO JE TRIKKE?
TRIKKE je nový ekologický dopravný prostriedok s elektrickým pohonom alebo bez neho.Princíp TRIKKU je založený na patentovanom kĺbovom zariadení, ktorý umožňuje nezávislý pohyb dvoch pevných ramien voči zvislej tyči zakončenej riadidlami. Pohyb do strán umožňuje pohon Trikku vpred. Tri pevné body (kolesá alebo lyže) – od toho slovoTRIKKE, zabezpečujú neobyčajnú stabilitu a bezpečnosť jazdca - trikkera. Ovládanie Trikku je tak jednoduché, že umožňuje za niekoľko sekúnd (elektrický Trikke - EPV) alebo niekoľko minút (manuálny – MPV alebo Skki Trikke) bezpečne ovládať toto skvelé zariadenie nezávisle od pohlavia, hmotnosti či veku.Trikke je neobyčajne univerzálne zariadenie, ktoré slúži pre firmy, samosprávu, turizmus a reklamu, je určený tiež na voľný čas v lete či v zime. Najlepšie na ňom je to, že je to vždy zábava
ZDRAVÝ SPÔSOB ŽIVOTA
TRIKKE – to je podľa výsledkov rozboru jazdy spotreba 1 000 kcal/h jazdy. Test EMG ( Elektromyografia – zachycujúca elektrickú aktivitu svalov) potvrdil, že počas jazdy na TRIKKE pracuje väčšina svalov telaTRIKKE – to je podľa výsledkov rozboru jazdy spotreba 1 000 kcal/h jazdy.
ROZVOJ TELA
Jazda na TRIKK-u nezaťažuje kĺby, zabezpečuje správny rozvoj celej svalovej štruktúry tela pri aeróbnom spôsobe športovania bez posilovni a činiek.
ZÁBAVA
Jazda na TRIKK-u – to je carving, zábava a úsmev na Tvojej tvári. Pozor: TRIKKE spôsobuje závislosť

prejisť na stránku www.trikke-slovakia.sk prejisť na facebook prejisť na e-shop
SKKI TRIKKE
TRIKKE MANUAL SK 2017

TRIKKE SLOVAKIA - Vysoké Tatry
TRIKKE MPV FITNESS MANUAL