Bazény

Bazén v súčasnej dobe sa stáva pre rodinný dom, penzión alebo hotel, miestom relaxu a oddychu. Keď uvažujete o zriadení bazéna určite sa nerozhodujte iba podľa ceny. Kvalitné riešenie naplní Vaše sny a bude Vám slúžiť pre zábavu, radosť ako aj pre prvé plavecké kroky Vašich detí. Naša firma má odborné, technologické skúsenosti a výrobné zázemie, ktoré úzko súvisí so spokojnosťou a s kvalitou vybudovaného bazéna. Zákazky realizujeme zodpovedne a v spokojnosti zákazníka čo je pre nás najvyšší cieľ, pretože chceme i naďalej byť v spojení s jeho užívateľom za účelom pokračovania vo vykonávaných službách pri jeho servisovaní.
Návrhy a realizácie bazénov uskutočňujeme nielen pre rodinné domy, ale aj pre penzióny, hotely a školy.

Výhody ktoré poskytujeme pri realizácii bazénov:

  • Urobenie projektu i v prevedení 3D
  • Variabilita tvarov, materiálov a rozmerov
  • Bazény pôsobia v prostredí harmonicky
  • Krátka výstavba
  • Úsporné náklady pri výstavbe
  • Ekonomický úsporná prevádzka

Bazény pre rodinné domy

Pre výstavu bazénu pre rodinný dom môžu byť použité rôzne technológie. Z našej ponuky si môžete vybrať materiály ako keramický, laminátový, polypropylénový alebo fóliový bazén. S osvedčenými použitými technológiami a mnohoročnými skúsenosťami Vám postavíme kvalitný bazén, ktorý Vám prinesie komfort. V bazéne sa budete dobre cítiť, prinesie Vám radosť a oceníte svoje rozhodnutie. Bazén Vám poskytne veľa zábavy a zážitkov s rodinou a priateľmi. Bazén pre Vás sa stane zdrojom oddychu a relaxu, kde načerpáte i energiu pre ďalšie obdobie. Investícia do výstavby bazénu sa Vám vráti vo forme dobrej kondície. Bazén Vám i rodine prinesie vytúžený komfort po ktorom stále túžime.

Bazény pre penzióny a hotely

Máte cieľ zvýšiť návštevnosť a prilákať viac hosti do Vášho penziónu alebo hotela? Wellness centrum je správnou investíciou ako naplniť ubytovacie kapacity. Bazén je v dnešnej dobe už nevyhnutnou súčasťou každého viac hviezdičkového penziónu alebo hotela. Vynaložené financie ich správne a moderné smerovanie do investícii sa Vám vrátia vo forme zvýšenej návštevnosti a spokojných zákazníkov. Z našej ponuky si môžete vybrať keramický, laminátový, polypropylénový alebo fóliový bazén. S osvedčenými použitými technológiami a mnohoročnými skúsenosťami Vám postavíme kvalitný bazén, ktorý Vám prinesie radosť. Pre Vašich zákazníkov bude sa Váš penzión stane miestom relaxu a oddychu. Získajte si tak priazeň zákazníkov, aby ste ich uvítať pri ďalšej návšteve Vášho penziónu alebo hotela.

Bazény pre školy a škôlky

Bazén je vynikajúcim riešením pre vyučovanie plávania, rehabilitáciu žiakov ako aj učiteľov. Výhody bazéna Delfín pre školy je typové riešenie s nízkymi nákladmi náklady na výstavbu, prevádzku a údržbu. Žiaci môžu využívať bazén pri hodinách telesnej výchovy. Pohyb vo vode môžu využívať zdravotne hendikepovaní nielen žiaci, ale aj ich rodičia, alebo občania obce. Bazén je vybavený tepelným čerpadlom alebo solárnymi panelom pre ohrev vody. Pre komfort navrhujeme tiež bublinkovou masážou, ktorú deti majú veľmi radi. Bazén pre školy a škôlky je možné financovať zo zdrojov EU. Investícia do výstavby bazéna sa Vám vrátia vo forme lepšieho zdravotného stavu a kondície žiakov.

Bazén, vírivky, sauna

Bazén je miesto pre oddych a relax. Zažijete veľa zábavy i s deťmi pri ich šantení. Investícia do bazénu sa Vám vráti vo forme komfortu po akom ste snívali. Bazén Vám prinesie veľa pekných chvíľ a zážitkov, na ktoré budete v dobrom spomínať. Vírivky sú pre každého človeka veľmi obľúbené ak máte vybudovaný bazén. Silný prúd vody masíruje telo i svalstvo a pociťujete relax a celkové uvoľnenie. Návštevníci hotela vždy ocenia ak súčasťou bazéna je i vírivka. V kombinácii vybavenia bazéna a vírivky si môžete dokonale oddýchnúť a načerpať nové sily. Bazén v záhrade s vírivkou v lete môžete naplno využívať pre regeneráciu organizmu. Sauna je bežnou súčasťou nielen wellness centra, ale aj tradičného bývania v rodinnom dome. V saune si môžete kedykoľvek oddýchnuť a zregenerovať sily.

Prekrytie bazénov

Prekrytie bazénov Vám poskytne ochranu pred znečistením vody a jej ochladením v nočných hodinách. Zabezpečí Vám ekonomickú prevádzku s hlavne komfort pri kúpaní pri špatnom počasí. Regulácia tepelných strát Vám ušetrí náklady na prevádzku a investícia sa Vám rýchlo vráti. Prekrytie bazéna je vynikajúcou voľbou pre každého, kto si chce dopriať kúpanie v každom ročnom období.

Bazénová technika

Bazénová technika nám zabezpečuje prevádzku bazénu. Patria tu filtre, čerpadlá, dúchadla, úprava bazénovej vody, ako aj jej ohrev, recirkulácia a rôzne doplnky ako sú svetla a ich efekty. Filtre s recirkuláciou vody v bazéne vodu filtrujú a tým zabezpečujú jej vysokú čistotu a kvalitu. Filtračný blok sa skladá z filtračnej nádoby s náplňou, viaccestného ventilu a čerpadla. Piesok s filtračnosorbčnými činidlami ako je zeolit je vynikajúcim filtračným materiálom. Čerpadlá sú určené pre prečerpanie vody v bazéne ako aj na ďalšie úkony ako ja pranie filtra, alebo vyčerpanie vody z bazéna. Čerpadlá sú špecifické, rôzneho prevedenia za účelom na ktorý sa používajú. Ponúkame čerpadlá klasické na recirkuláciu vody, ohrev vody, na protiprúd, čerpadlá pre atrakcie, alebo na dávkovanie chemikálii. Blok chemického hospodárstva je za účelom udržania hygienický nezávädnej vody. Dávkovanie chémie je automaticky, za účelom bakteriálnej nezávadnosti a pre úpravu pH. Pre zvýšenie komfortu je dôležitá teplota vody. Ohrev vody sa vykonáva rôznym spôsobom, ale vždy sa používa zdroj tepla a výmenník. Zdrojom tepla môžu byť tepelné čerpadlá, kotle alebo ekologické solárne panely. Doplnky bazénu vytvárajú luxusný design. Medzi doplnky patrí LED osvetlenie, rebríky, chrliče, sprcha, bazénové vysávače, perličkový kúpeľ, alebo rôzne prekrytia. Nároční klienti môžu mať maximálne pohodlie, ktoré dosiahnu v automatickom riadení nielen bazénovej vody, ale i príslušenstva. Inteligentne môžete riadiť prevádzku bazénu cez diaľkové ovládanie alebo mobil. Bazénová technika je dobrou a nevyhnutnou investíciou pre správnu prevádzku a údržbu bazéna.

Bazénová chémia

Bazénová chémia je nevyhnutná pre hygienizáciu vody v bazéne. Zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a zabezpečuje hygienicky nezavädnú vodu pre kúpanie. Dlhodobá účinnosť osvedčenými prípravkami, Vám zabezpečí pohodu a hygienický nezavädne prostredie. Bazénová chémia preto má naozaj význam pre dezinfekcia vody je veľmi dôležitá pre zdravie človeka. Bazénová chémia je nevyhnutnou pre údržby bazénu. Investícia sa Vám vráti vo forme dobrého zdravotného stavu a čistej vody.